یكی از موفق‌ترین مدهای سال‌های اخیر كیف‌های بزرگ بودند؛ كیف‌های جاداری كه فرصت همراه بردن همه وسایل ریز و درشت را فراهم می‌كنند. نسل جدید این كیف‌ها كه از سال 2014 به بازار آمدند، دو دسته داشتند؛ یكی كوتاه برای قرار گرفتن روی دست و یكی بلند برای روی شانه.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: یكی از موفق‌ترین مدهای سال‌های اخیر كیف‌های بزرگ بودند؛ كیف‌های جاداری كه فرصت همراه بردن همه وسایل ریز و درشت را فراهم می‌كنند. نسل جدید این كیف‌ها كه از سال 2014 به بازار آمدند، دو دسته داشتند؛ یكی كوتاه برای قرار گرفتن روی دست و یكی بلند برای روی شانه. این كیف‌ها كه هنوز می‌توانند همراه خوبی در ست‌های نیمه‌رسمی باشند، حالا صاحب فرزندانی شده‌اند؛ كیف‌هایی با همان طراحی مكعبی‌شكل اما در اندازه كوچك‌تر. این كیف‌ها كه با نام مینی شناخته می‌شوند، نسل جدید كیف‌های زنانه هستند كه باید با آنها آشنا شوید.

كیف‌ پوست‌ماری برای خانم‌هایی مناسب است كه بیشتر با ست‌های رسمی رفت و آمد می‌كنند؛ خانم‌هایی كه مانتوهای كتی ابریشمی را به نمونه‌های دیگر ترجیح می‌دهند و كفش‌های‌شان همیشه حداقل پاشنه را دارد.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


چنین كیفی ‌ و مدل‌هایی مانند آن برای دورهمی‌های دوستانه توصیه می‌شود. كیف سفید گزینه خوبی برای همراهی در ست‌های تابستانی است.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


به خانم‌هایی كه اغلب مانتو، كفش و روسری مشكی استفاده می‌كنند، توصیه می‌كنیم یك رنگ خاص مثل این آبی كاربنی را برای كیف خود انتخاب كنند. این كیف می‌تواند تنوع لازم را در ست شما ایجاد كند.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


این كیف فقط همین دسته كوتاه را دارد به همین دلیل می‌توانید در ‌مهمانی‌های عصر یا دورهمی‌ها از آن استفاده كنید اما برای همراهی شما در خرید انتخاب راحتی نیست. از طرف دیگر چرم پوست ماری و رنگ روشن این كیف باعث می‌شود به سرعت كثیف شود.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


كیف قرمز هم به دردبخور است؛ در اغلب ست‌ها مثل سفید، سورمه‌ای، مشكی و. . . می‌تواند حضور داشته باشد. دهانه بزرگ این كیف با یك زیپ سراسری مهار شده تا هم امن باشد و هم كار پیدا كردن وسایل را آسان كند.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


دلیل پیشنهاد این كیف رنگ خاص آن است؛ بژ هم از آن رنگ‌هایی است كه دست شما را برای ست باز می‌گذارد. در اغلب ست‌های رنگ روشن تابستانی می‌توانید از این كیف استفاده كنید.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


این مدل مشهور كیف دیور است كه محبوبیت زیادی حتی در میان بازیگران دارد. برای شركت در دورهمی‌ها تا ‌مهمانی‌های رسمی می‌توانید از این كیف استفاده كنید. رنگ مشكی آن، كاربردی‌تر است اما چنین رنگ خاصی جسارت شما در انتخاب را نشان می‌دهد. كیف را با شال یا دستمال گردنی به همین رنگ در ستی سفید استفاده كنید.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


سایز بزرگ این كیف‌ها، هر چند بند بلند روی شانه هم داشت ولی به دلیل بزرگی كیف كاربردی نبود اما نمونه‌های كوچك این كیف‌ها را می‌توانید به‌راحتی روی شانه بیندازید در نتیجه موقع خرید نگران نباشید، یك كیف فانتزی نمی‌خرید كه گهگاهی از كمد بیرون بیاید.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


مدل بزرگ این كیف، یكی از پرفروش‌ترین محصولات جیوانجی در سال 2014 بود؛ نمونه كوچك آن شاید بتواند ركورد را بشكند. این بار جیوانجی كیف محبوبش را با تنوع رنگ بیشتری تولید كرده است.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


كیف‌هایی با طراحی مینی مثل این مدل، برای خانم‌هایی كه دوست دارند تك باشند، بهترین انتخاب هستند به خصوص برای خانم‌هایی كه به ظاهر اسپرت علاقه‌مندند. اگر شما هم دنبال انتخابی هستید كه هم اسپرت باشد و هم زیبا می‌توانید روی این كیف صورتی چرك حساب كنید.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها


اگر خیال خرید دارید و دوست دارید به روز باشید به یك كیف مینی در تابستان هم فكر كنید. اگر در میان كیف‌های مینی دنبال كیفی هستید تا در دورهمی‌های دوستانه، كافه‌نشینی‌های عصرگاهی و سایر برنامه‌های خود استفاده كنید، این مدل را به شما پیشنهاد می‌كنیم. این سبز علاوه بر آرام بودن، جلوه و زیبایی یك رنگ خاص را هم دارد.

كوچولوها، جایگزین بزرگترها
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه