اولین گام در خرید ساعت تشخیص برند اصل از برند متفرقه (فیک) می باشد

ایران تایمر: گسترش بیش از حد در تنوع برند و مدلهای ساعت باعث سردرگمی خریداران شده است، اولین گام در خرید ساعت تشخیص برند اصل از برند متفرقه (فیک)  می باشد که در یادداشت زیر به آن اشاره می کنیم:
ابتدا برند مورد نظر را در اینترنت جستجو می کنیم و با توجه به تعداد نتایج به دست آمده متوجه می شویم آبا برند مورد نظر اصالت دارد یا خیرو در چند کشور جهان گسترش دارد و به فروش می رسد، هر چه تعداد یافته ها بیشتر باشد برند مورد نظر از اصالت بیشتری برخوردار است و با استقبال زیادی در جهان روبرو شده است.

چگونه یک برند اصل (اورجینال) ساعت را از متفرقه یا تقلبی (فیک) تشخیص دهیم ؟!

بعد از پی بردن به اصالت یک برند به سایت آن مراجعه و پس از رجوع  به صفحه نمایندگی ها به این نکته پی می بریم که در ایران نماینده دارد یا خیر؟
در صورتیکه نماینده ایران آن برند مشخص گردید نشان دهنده این است که که برند مورد نظر دارای خدمات پس از فروش بوده و محصولات آن اصل (اورجینال) می باشد.

پس از اطمینان از اصالت یک برند حال نوبت به انتخاب و خرید ساعت اصل (اورجینال) است.
راه اول: تماس با نمایندگی اصلی ساعت در ایران و پرسیدن نمایندگی های فروش در شهر مورد نظر.
راه دوم: تمامی ساعت ها دارای مشخصات ظاهری می باشند که ساعت ارائه شده توسط فروشگاه با ساعت مندرج در سایت باید دارای ضاهری یکسان باشند. کد پشت درب ساعت، کد محصول یا رفرنس ساعت می باشد که با جستجوی این کد در اینترنت به اصل یا متفرقه بودن ساعت می توانیم  پی ببریم.

چگونه یک برند اصل (اورجینال) ساعت را از متفرقه یا تقلبی (فیک) تشخیص دهیم ؟!

در این راستا در هنگام انتخاب ساعت به نکات زیر دقت کنید:

•    اگر با جستجوی کد پشت درب ساعت هیچ نتیجه مرتبطی یافت نشد ساعت متفرقه است
•    اگر با جستجوی کد پشت درب ساعت نتیجه های یافت شده شامل نام برند بوده اما عکس ساعت مورد نظر با عکس سایت مغایرت داشته باشد برند معتبر ولی ساعت مورد نظر بدلی یا فیک است
•    پکیج ساعت شامل پاکت، جعبه، دفترچه و کارت گارانتی ارائه شده توسط فروشگاه می بایست با پکیج مندرج در سایت کاملا یکسان باشد
•    مقایسه قیمت های دیگر کشور ها و مدت گارانتی نشان دهنده خرید مناسب است

و به طور خلاصه بهترین راه استعلام کد پشت درب ساعت است.
قبل از خرید کد مورد نظر را جستجو کنید در صورت اطمینان از کد با فروشنده به توافق برسید که در صورت کوچک ترین اختلاف ظاهری با عکس ساعت ارائه شده در سایت برند، عملکرد و یا پکیج ارائه شده، ساعت را مرجوع خواهید کرد.

برای خرید و اطلاع از برندهای اصیل فعال در ایران، اخبار و اطلاعات روز ساعت ها، به سایت فروشگاه اینترنتی ایران تایمر به نشانی www.irantimer.com  مراجعه کنید، ایران تایمر  با ارائه 70 برند اصیل جهانی و بیش از 18000 مدل ساعت اصل به همراه گارانتی رسمی در ایران، مجهزترین فروشگاه اینترنتی ساعتی مچی در ایران می باشد.

چگونه یک برند اصل (اورجینال) ساعت را از متفرقه یا تقلبی (فیک) تشخیص دهیم ؟!
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه