برای در امان ماندن از باد و باران‌های پاییزی البته تا قبل از اینکه زمستان درست و حسابی از راه برسد، می‌توانید سراغ نیم‌بوت‌ها بروید. نیم‌بوت‌هایی که این روزها روی کار آمده‌اند با همه تر و تازگی‌شان حال و هوایی از گذشته دارند.


مجله زندگی ایده آل: برای در امان ماندن از باد و باران‌های پاییزی البته تا قبل از اینکه زمستان درست و حسابی از راه برسد، می‌توانید سراغ نیم‌بوت‌ها بروید. نیم‌بوت‌هایی که این روزها روی کار آمده‌اند با همه تر و تازگی‌شان حال و هوایی از گذشته دارند، این پوتین‌ها   همه  در نگاه اول یادآور پویتن‌های پنجه باریک قدیمی‌اند! این شما این هم نگاهی به نیم‌بوت‌های زمستانی امسال.

غلاف تمام فلزی!

پاشنه‌های مکعبی در پوتین‌های جدید هم تکرار شده‌اند اما با یک ترفند تازه، این پاشنه‌ها با یراق‌های فلزی ترکیب شده‌اند. این یراق‌های فلزی که از این به بعد روی پاشنه‌های پوتین‌ها زیاد به چشم‌تان می‌خورد برای پاشنه‌های کفش شما نقش یک غلاف تمام فلزی را بازی می‌کنند؛ غلافی که ظاهر رسمی‌تری به پوتین ساده شما می‌دهد!

نیم بوت های زمستانی - تصویر 1


پوتین عروسکی!

این هم یک نیم‌بوت پاییزی که طراحی آن به نوعی تکمیل شده کفش‌های عروسکی تابستان امسال است. همان‌طور که می‌بینید فرمول پنجه نوک‌تیز  و غلاف فلزی هم در آن کاملا رعایت شده است.

نیم بوت های زمستانی - تصویر 2


چند بافت در یک کفش!

اولین ویژگی نیم‌بوت‌های جدید پنجه‌های  نوک تیز آنهاست اما غیر از این ویژگی اتفاق تازه‌‌ای هم در طراحی آنها به چشم می‌خورد؛ پوتین‌های امروزی مثل دو نمونه‌ پیشنهادی ما اغلب ترکیبی از چند بافت در دو یا چند رنگ ‌متنوع هستند بنابراین اگر می‌خواهید کاملا به روز باشید  لازم است سراغ پوتین‌های یک دست نروید!

نیم بوت های زمستانی - تصویر 3


قدیمی اما کاملا امروزی!

بعضی از نیم‌بوت‌ها هم درست  مثل این مدل، ترکیبی هستند تازه از تمام تصویرهای قدیمی! تناسب پاشنه‌های ظریف و پنجه‌های نوک‌تیز درست مثل همه پوتین‌های قدیمی در این مدل رعایت شده است. این نیم‌بوت  از طراحی‌های  جدید لوئیس ویتون است اما بدون شک نمونه‌های مشابه آن از این به بعد زیاد به چشم‌تان می‌خورد. همان‌طور که می‌بینید ماجرای غلاف فلزی در این مورد هم رعایت شده اما با ظرافت خاص خودش!

نیم بوت های زمستانی - تصویر 4


هم به روز و هم کاربردی

برند جئوکس هم که به دليل کاربردی‌ بودن طراحی‌هایش شهره است در طراحی‌های جدیدش سراغ الگوی تازه پنجه‌های نوک‌تیز رفته، اما به شکلی کاملا کاربردی، لژ ظریف و گرد بودن پنجه این کفش باعث شده این مدل در عین حال که به روز است کاملا راحت و کاربردی باشد و مناسب برای استفاده‌ روزمره.

نیم بوت های زمستانی - تصویر 5


اسکیمویی‌ها!

این هم یک پیشنهاد برای طرفداران پوتین‌‌های اسکیمویی! یوگی‌گی فارغ از همه اتفاق‌های تازه در دنیای نیم‌بوت‌ها همچنان  در مسیر خاص خودش قدم بر می‌دارد. این برند در طراحی پوتین‌های همیشگی‌اش یک تفاوت کوچک ایجاد کرده و آن هم چیزی نیست جز همین پاپیونی که می‌ببینید!

نیم بوت های زمستانی - تصویر 6
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه