به مهمانی دوستان‌تان دعوت شده‌اید و نمی‌دانید چه بپوشید؟ لباس های زیادی هم دارید و نمی‌دانید چه بپوشید؟ ستی که برای این شماره انتخاب کرده‌ایم رنگ‌هایی دارد که در اغلب کمدها پیدا می‌شود و شما هم می‌توانید مشابه آن را با لباس‌هایی که دارید شکل بدهید.


مجله سیب سبز: به مهمانی دوستان‌تان دعوت شده‌اید و نمی‌دانید چه بپوشید؟ لباس های زیادی هم دارید  و نمی‌دانید چه بپوشید؟ اگر فکر می‌کنید لباس‌های‌تان چنگی به دل نمی‌زنند یک بار دیگر با دقت نگاه کنید! ستی که برای این شماره انتخاب کرده‌ایم رنگ‌هایی دارد که در اغلب کمدها پیدا می‌شود و شما هم می‌توانید مشابه آن را با لباس‌هایی که دارید شکل بدهید.

چهارگوش‌های جادار

کیف‌های چهارگوش برای مهمانی‌های رسمی بهتر از گزینه‌های بدون زاویه است. یک کیف جادار را انتخاب کنید تا میزبان تمام خرت و پرت‌های‌تان باشد.

مجموعه ای برای خانم های واقعی - تصویر 1

به دسته کیف‌ها دقت کنید. واقعیت این است که هر چه دسته کوتاه‌تر باشد کیف رسمی‌تری خواهید داشت. برای مطمئن شدن امتحان کنید!


چاشنی: کمی زرق و برق

کت و دامن ساده با یقه هفت بلند می‌تواند میزبان یک دستمال گردن زیبا شود تا از سادگی دربیاید. می‌توانید طرح‌های مشابه این مدل را حتی خودتان هم در منزل تهیه کنید. کافی است سری به خرازی‌ها بزنید، نگین مورد علاقه‌تان را پیدا کنید و روی شال یا دستمال‌گردن تک‌رنگ‌تان بچسبانید. به همین سادگی متفاوت می‌شوید! یک ساعت خوش رنگ و زیبا برای شمایی که عاشق نظم و ترتیب هستید، مناسب است.

مجموعه ای برای خانم های واقعی - تصویر 2


یک دگمه هم کافی است!

اغلب مادرها  موهای‌شان را رنگ می​کنند و این رنگ‌ها هم از قهوه‌ای شروع شده و به بلوند ختم مي‌شوند. کت و دامنی به این رنگ برای انواع رنگ پوست و مو مناسب است. آرایشی ملیح و مناسب را انتخاب کنید.

مجموعه ای برای خانم های واقعی - تصویر 3


راحت‌های کوتاه

بهتر است کفش شما جزء گروه رنگ‌های کیف‌تان باشد و هر دوی اینها با لباس‌های‌تان هماهنگی داشته باشند. برای این لباس ساده می‌توانید از یک جفت کفش زیبا کمک بگیرید. پاشنه‌های کوتاه برای مهمانی‌های طولانی صددرصد گزینه‌های بهتری هستند!

مجموعه ای برای خانم های واقعی - تصویر 4
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه