با اینکه فصل بهارتازه آغاز شده است، بد نیست کمی هم به فکر آینده و روزهای گرم بهاری و گرمای تابستان باشید.

مدآنلاین - ترجمه هومن باوریان: با اینکه فصل بهارتازه آغاز شده است، بد نیست کمی هم به فکر آینده و روزهای گرم بهاری و گرمای تابستان باشید. از این رو بهتر است از همین حالا آرام آرام خود را برای این روزها آماده کنید. در اینجا پنج لباس اصلی مورد نیاز برای بهار و تابستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری

 کت  اسپرت راه راه

 پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری

بیشتر برندهای مطرح لباس بخشی از مجموعه‌های بهار و تابستان 2015 خود را به کت‌های اسپرت با نقوش راه راه اختصاص داده‌اند. راه راه افقی و پهن و ترکیبی از پارچه راه راه و ساده در میان گرایش‌های برتر این فصل جای گرفته است. قابلیت طرح‌های راه راه این است که تنوع آن باعث می‌شود که در محیط‌های رسمی و غیررسمی براحتی از آنها استفاده کنید.  برای اینکه ظاهری رسمی داشته باشید کافی‌ست این کت‌ها را با شلوار کمی کوتاه یا با دمپای پاکتی، پیراهن سفید دکمه‌دار،کفش راحتی یا آکسفورد ساده ست کنید. برای اینکه کمتر رسمی ولی همچنان شیک به نظر برسید یک تیشرت یقه‌گرد و صندل چرمی را با کت خود ست کنید. اگر خیلی به ریسک کردن علاقه دارید می‌توانید دو طرح راه راه مختلف را با یکدیگر ست کنید که در فصل پیش نیز بسیار پرطرفدار بوده است. کت با راه راه عمودی پهن با یک بلوز راه راه افقی باریک نیز بسیار زیبا است.


پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری


 پیراهن‌های طرح‌دار

پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری

پیراهن طرح‌دار به تنهایی یا در ترکیب با یک کت تابستانی سبک یا کاپشن چرم از دیگر گرایش‌های برتر بهار و تابستان 2015 است. پیراهن‌های طرح‌دار از گرایش‌های رایج دهه هفتاد میلادی است که امسال بار دیگر توسط طراحان مورد توجه قرار گرفته است. این پیراهن‌ها در ترکیب با شلوار مشکی کمی آزاد و کتانی بسیار زیباست. برای اینکه پیراهن طرح‌دار شما به چشم بیاید و زیباتر جلوه کند، بهتر است لباس‌ها و کفش شما ساده و بدون طرح باشد. پیراهن‌های طرح‌دار با نقوش گل، طرح‌های استوایی، خال‌های درشت، طرح‌های هندسی و استتار شونده نمونه‌هایی از این گرایش برتر هستند.

پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری


 کتانی سفید

 پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری

داشتن یک کفش کتانی سفید ساده همیشه بویژه در بهار و تابستان 2015 از ملزومات ضروری کمد لباس شماست. کتانی‌های جک پارسل کمپانی کانورس یا استن اسمیت کمپانی آدیداس دو نمونه از بهترین‌های این نوع کتانی در بازار است. سفید بودن کتانی باعث می‌شود که هر لباسی را به آسانی با آن هماهنگ کنید. یک کت و شلوار آبی‌تیره و پیراهن دکمه‌دار طرح‌دار با این کتانی‌ها واقعا هماهنگ و زیباست. شلوار با دمپای پاکتی با تیشرت یقه‌گرد به همراه این کفش‌ها نیز ترکیبی پرطرفدار است.

پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری
 

 جین
 
پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری

وجود یک لباس جین همیشه در کمد لباس شما ضروری است. برندهایی چون تام فورد و پرادا برای فصل جدید جین‌های بی‌نظیری طراحی کرده‌اند. ترکیب دو یا سه لباس جین با یکدیگر بسیار پرطرفدار و محبوب است.  یک قاعده کلی این است که اگر دو لباس جین را با هم به تن می‌کنید،رنگ و طرح آنها بهتر است متفاوت باشد، پس اگر شلوار جین آبی روشن به پا می‌کنید پیراهن یا کت خود را تیره‌تر انتخاب کنید. جین‌های خاکستری، سفید، مشکی و خاکی نیز بسیار پرطرفدار است و ست کردن آن با لباس‌های دیگر بسیار راحت‌تر از جین آبی است.
 
 پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری
 

شلوار با رنگ‌های پاستلی

 پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری

در خلال سال‌های گذشته رنگ‌های پاستلی محبوب خانم‌ها توسط آقایان نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ترکیب شلوارهای رنگی کمی کوتاه با کت راه راه یا پیراهن‌های طرح‌دار بسیار هماهنگ و زیباست. ترکیب این شلوارها با پیراهن سفید وکفش راحتی نیز بسیار محبوب و پرطرفدار است.

پیشنهادهای مردانه برای لباس بهاری
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه