روزهاي سرد اين فصل دلپذير را با پالتوهايي گرم و زيبا سپري كنيد.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز - تارا ذکایی:

حاشیه‌ها و ریزه‌کاری‏ها

زمردی در میان برف‌ها

‌مهمان زمستان شويد

یک پالتوی خوش‌برش با رنگ تیره گزینه‌‌ای مناسب برای خانم‌ها با هر اندامی است.6دکمه روی لباس این مدل را از سادگی در آورده و آن را به مدلی نیمه‌رسمی برای انواع و اقسام موقعیت‌ها، مناسب می‌کند. جنس این پالتو از پشم تهیه شده است.

قیمت: 357 هزار تومان

نیم‌بوت‌ها بهترند!

‌مهمان زمستان شويد

نیم‌بوت را با رنگ پالتو هماهنگ کنید با سرمه‌‌ای تیره. اگر دوست داشتید کمی چاشنی براق بودن به انتخاب‌تان اضافه کنید تا ظاهرتان حال و هوای تازه بگیرد!

‌مهمان زمستان شويد

 کمی رنگ بپاشید

از آنجایی که بیشتر رنگ‏های به کار رفته در این ست خنثی یا تیره هستند با انتخاب یک شلوار قرمز تیره انرژی بیشتری به ظاهرتان بدهید و آن را از خنثی بودن در بیاورید. پیشنهاد ما برای انتخاب رنگ فریم عینک خاکی است.

‌مهمان زمستان شويد

‌مهمان زمستان شويد


 پالتویی به نرمی پر!

اگر شما هم از آن خانم‌هایی هستید که علاوه بر ظاهر لباس به جنس آن هم اهمیت می‌دهند، پوشیدن این پالتو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این مدل دو رو است و از نوع خاصی از پنبه موسوم به غواصی تهیه شده و می‌تواند ترکیبی زیبا از لطافت و زیبایی باشد.

‌مهمان زمستان شويد

قیمت: 257 هزار تومان

هماهنگ کننده شما هستید!

‌مهمان زمستان شويد

رنگ‏ها را طوری انتخاب کنید که انگار دارید روی بوم نقاشی سایه روشن می‌زنید؛ بژ، خاکی، صورتی ملایم و سفید همه در کنار هم خوب به‌نظر می‌رسند و ظاهرتان را از یکنواختی در ��ی‌آورند. کافی است مدیریت ظاهرتان را در دست بگیرید و از اشتباه کردن نترسید. بعد از یک مدت به طراح لباس خودتان تبدیل خواهید شد!

‌مهمان زمستان شويد

‌مهمان زمستان شويد

‌مهمان زمستان شويد
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه