اسم «عروسكي» انتخاب خوبي براي كفش‌هايي بود كه در چند سال گذشته بازار گرمي داشتند؛ كفش‌هايي ظريف و اغلب تخت كه سبكي خوشایندی داشتند اما دوران شكوه اين كفش‌ها به پايان رسيده است.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل:اسم «عروسكي» انتخاب خوبي براي كفش‌هايي بود كه در چند سال گذشته بازار گرمي داشتند؛ كفش‌هايي ظريف و اغلب تخت كه سبكي خوشایندی داشتند اما دوران شكوه اين كفش‌ها به پايان رسيده است و براي امسال مدل‌هايي به بازار آمده‌اند كه چند سانتيمتري به قد شما اضافه مي‌كنند. فكر نكنيد قرار است در روزهاي پيش‌رو، كفش‌هاي پاشنه‌دار بپوشيد و راهي خيابان‌هاي شهر شويد. كفش‌هاي مد امسال، اغلب لژ يكسره‌اي دارند كه هم استفاده از آنها راحت است و هم شما را بلندتر نشان مي‌دهند.

بازگشت ونس‌ها

در ويترين مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هايي باشيد

مدل كلي كفش‌هايي كه به زودي در فروشگاه‌ها زياد خواهيد ديد، از مدل ونس الهام گرفته شده است. كفش‌هايي با سر گرد و راحتي كه هيچ وقت انگشت‌هاي پاي‌تان را اذيت نخواهند كرد. طراحان اچ‌اند‌ام براي تابستاني كردن اين كفش‌ها، سطح روي كفش را مشبك كرده اند. البته ويژگي ديگر اين كفش، رنگ آن است كه با لباس‌هاي اسپرت مثل جين تضاد جذابي دارد و حس خنکی به ست لباس مي‌بخشد. اين كفش را با حدود قيمت 250 هزار تومان مي‌توانيد از نمايندگي‌هاي اين برند در خيابان پاسداران يا فرشته پيدا كنيد.


خلاقيت دوست داشتني

در ويترين مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هايي باشيد

اين كفش تمام ويژگي‌هاي يك نمونه محبوب روزها را دارد: 1- رنگ روشن، 2- داشتن لژ يكسره با بافت حصيري، 3- داشتن رويه‌اي مشابه كفش‌هاي كلاسيك، 4- استفاده از پارچه‌هاي مختلف به جاي چرم و جير مرسوم در كفش‌ها. اضافه كردن دو سوراخ در دو طرف كفش هم خلاقيت اين طراح است. اين مدل كفش را مي‌توانيد با قيمتي حدود 150 هزار تومان از فروشگاه‌هاي برج آرين بخريد.


پيش به سوي تابستان

در ويترين مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هايي باشيد

اين كفش زارا هم نمونه‌اي كاربردي است؛ كفشي كه تا آخر تابستان مي‌توانيد بپوشيد. لژ حصيري و جلویی گرد دارد تا در مجموعه امسال قرار بگيرد اما به دليل باز بودن وسط كفش در روزهاي گرم‌تر سال هم قابل استفاده است. اين كفش را با حدود قيمت 180 هزار تومان مي‌توانيد از فروشگاه‌هاي زارا بخريد. اين كفش به دليل استفاده از چرم مشكي براي استفاده روزانه پيشنهاد بهتري است.


عروس‌پوشان

در ويترين مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هايي باشيد

با كفش‌‌هاي تورنشان آشنا شويد؛ كفش‌هايي كه به جاي هر پارچه رايجي از تور و گيپور در دوخت آنها استفاده شده است. بي‌شك خنك‌تر از اين كفش‌ها براي روزهاي پيش‌رو پيدا نخواهيد كرد. ويژگي اين كفش‌ها در مقايسه با كفش‌هاي عروسكي سال‌هاي گذشته، داشتن يك تا دو سانتيمتر لژ است كه فشار كمتري به كمر و پا هنگام راه رفتن وارد مي‌كند. اين كفش را با حدود قيمت 100 هزار تومان مي‌توانيد در مركز خريد تنديس پيدا كنيد.


 آهني شويد

در ويترين مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هايي باشيد

سرپوش آهني كفش را هم به خاطر بسپاريد. اگر در فروشگاه‌هاي كفش چرخ بزنيد، حتما ونس‌هايي كه قسمت جلوي آنها تكه فلزي كار شده را خواهيد ديد. اين كفش‌ها را در رنگ‌هاي ملايم تابستاني مثل گلبهي، سفيد و البته رنگ‌هاي خاصي مثل طلايي و نقره‌اي خواهيد ديد. اين كفش‌ها را با قيمتي حدود 200 تا 250 هزار تومان از فروشگاه‌هاي زارا، مانگو و. . . خواهيد يافت. اين مدل كفش بهترين انتخاب براي ست‌هاي نيمه‌رسمي است.


نقش‌هاي ماندگار

در ويترين مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هايي باشيد

در يك نگاه كلي، كفش‌هايي كه براي تابستان امسال طراحان به شما پيشنهاد مي‌كنند، ساده هستند اما نمونه‌هايي كه با پارچه‌هاي نقشدار تهيه شده‌اند را هم مي‌توانيد در اين مجموعه‌ها ببينيد؛ نقوش ريز گل، چارخانه، راه‌راه و. . . حتما به چشم‌تان مي‌آيد كه انتخاب خوبي براي تابستاني كردن حال و هواي يك ست هستند. اين كفش را با حدود قيمت 100 هزار تومان در مركز خريد قائم مي‌توانيد بخريد.

در ويترين مغازه‌ها منتظر چه كفش‌هايي باشيد
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه