همانقدر که خانم ها به پوشش خود اهمیت می دهند، آقایان نیز برای پوشش خود اهمیت قائل می شوند و برای خود قانون های مشخصی دارند.

سایت نیکو: همانقدر که خانم ها به پوشش خود اهمیت می دهند، آقایان نیز برای پوشش خود اهمیت قائل می شوند و برای خود قانون های مشخصی دارند. اما شاید همه مردان  آن قانون های ثابت و همیشگی را که اتفاقا در لباس پوشیدن برای مکان های رسمی مانند محل کار بسیار کارایی دارند، را ندانند.

در این ویدئو همان قانون ها را به صورت تصویری و دسته بندی شده خواهید دید. سایز کت و شلوار بسیار مهم است، نباید تنگ و نه گشاد باشد. کت شلوار گشاد با عرض شانه زیاد و فضای خالی داخل کت تصویر خوبی از شما به نمایش نمی گذارد. شلوار هم نباید بلند باشد. همیشه به یاد داشته باشید که اتوی پیراهن خیلی مهم است، هرگز با پیراهن چروک به محل کار نروید. جوراب سفید با کت شلوار و کفش رسمی مناسب نیست.

رنگ و جن کمربند با کفش باید هماهنگ باشد. تمیزی و مرتب بودن لباس هم قطعا مهم است، رفتن به محل کار با پیراهن یا لباس لک اصلا پسندیده نیست. همه می دانند که کت شلوار رسمی و کوله پشتی غیر رسمی است، بنابراین قاعدتا نمی توان این دو را باهم استفاده کرد.برای مشاهده ویدئو در گجت های اندرویدی و ios در صورت بروز مشکل هنگام پخش و دانلود ویدئو بر روی PC بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

فیلم: اشتباهات رایج آقایان در لباس پوشیدن

در صورت بروز مشکل در دانلود ویدئو بر روی دکمه کلیک راست کرده و گزینه Save Link as و یا Save target as را انتخاب کنید.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه