محصولات عطرآگین طبیعت مثل گل‌ها، میوه‌ها، برخی چوب‌ها مثل صندل و... كاربرد زیادی در صنعت عطرسازی دارند. سازندگان عطرها، رایحه قدرتمند و پررایحه این محصولات را در تركیب با عصاره‌های دیگر به كار می‌برند تا عطری ماندگار خلق كنند.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: محصولات عطرآگین طبیعت مثل گل‌ها، میوه‌ها، برخی چوب‌ها مثل صندل و... کاربرد زیادی در صنعت عطرسازی دارند. سازندگان عطرها، رایحه قدرتمند و پررایحه این محصولات را در ترکیب با عصاره‌های دیگر به کار می‌برند تا عطری ماندگار خلق کنند.

Kenzo Amour Kenzo

شكوفه‌ها منبع الهام و تولید بسیاری از عطرهای معروف جهانند

عطر Kenzo Amour همان طور که از اسمش پیداست، رایحه‌ای ملایم دارد و حسی رومانتیک را زنده می‌کند. (amour در زبان فرانسه به معنی عشق است). در تولید این عطر رومانتیک و مناسب برای موقعیت‌های احساساتی از رایحه شکوفه‌های گیلاس، در کنار چای سفید و برنج استفاده شده است. مدیر شرکت کنزو، یک طراح ژاپنی است و به همین دلیل هیچ‌کس به اندازه او نمی‌توانسته، از این عصاره در تولید عطری ماندگار استفاده کند؛ طراحی که از سرزمین شکوفه‌های گیلاس آمده است. این عطر در 3 اندازه و 3 رنگ تولید شده است.


My Insolence Guerlain

شكوفه‌ها منبع الهام و تولید بسیاری از عطرهای معروف جهانند

شرکت گرلن، یکی از قدیمی‌ترین سازندگان عطر در دنیاست که فعالیتش را به‌طور تخصصی در این حوزه شروع کرد و به همین دلیل اعتبار بالایی در این حوزه دارد. عطر insolence و نسخه جدیدتر آن my insolence از عطرهای موفق این برند هستند. my insolence رایحه سبک‌تر و ملایم‌تری نسبت به نمونه قبلی دارد. در این عطر از عصاره شکوفه‌های بادام در کنار میوه‌هایی چون لیمو و رازبری استفاده شده و به همین دلیل سرزنده‌تر و نشاط بخش‌تر از عطرهای با رایحه گل است.


Dior Addict Christian Dior

شكوفه‌ها منبع الهام و تولید بسیاری از عطرهای معروف جهانند

در میان عطرهای دیور، برند خوشنام دنیای عطرسازی، مجموعه addict شهرت زیادی دارند. این نمونه با شیشه سورمه‌ای یکی از اولین عطرهای این مجموعه است که به قضاوت من همچنان می‌تواند نقش بهترین dior addict را بازی کند. در تولید این عطر از عصاره شکوفه‌های پرتقال استفاده شده؛ ترکیب رایحه شکوفه‌های پرتقال با رز، یاس، شاه‌توت و. . . رایحه‌ای انرژی‌بخش و شاداب‌کننده ساخته که برای استفاده در ‌مهمانی‌ بهترین انتخاب است. استفاده از رایحه گل در طراحی و ساخت مجموعه addict حرف اول را می‌زند.


DKNY Be Delicious City Blossom

شكوفه‌ها منبع الهام و تولید بسیاری از عطرهای معروف جهانند

DKNY برندی نیویورکی است که در یکی از جدیدترین عطرهای خود، نیویورک را به شهر شکوفه‌های سیب تشبیه کرده است. این شرکت عطر Be Delicious را از سال 2004 تولید می‌کند اما City Blossom یکی از جدیدترین نسخه‌های این عطر است که در سال 2014 به بازار آمد. عصاره شکوفه‌های سیب در کنار ماندارین بخش اصلی این عطر انرژی بخش را تشکیل می‌دهند.


Cinema Yves Saint Laurent

شكوفه‌ها منبع الهام و تولید بسیاری از عطرهای معروف جهانند

در دنیای عطرهای زنانه، قطعا یکی از مشهورترین نام‌ها، سینما، محصول شرکت فرانسوی ایوسن لورن است. عطری که ادعا می‌کند با رایحه متمایز خودش می‌تواند احساس یک ستاره سینما را به هر خانمی هدیه بدهد. نسخه اولیه عطر سینما در سال 2004 عرضه شد و تا امروز رکوردهای فروش آنچنانی ثبت کرده است. در این عطر از عصاره شکوفه‌های بادام در کنار گل‌های یاس و صدتومنی استفاده شده که بهترین همراه هر خانمی برای شرکت در یک ‌مهمانی شب است.


BLUE SKIES & BLOSSOMS JO MALONE

شكوفه‌ها منبع الهام و تولید بسیاری از عطرهای معروف جهانند

اگر می‌خواهید نزدیک‌ترین رایحه به شکوفه‌ها را داشته باشید، باید سراغ جدیدترین محصول جو مالون انگلیسی بروید. این طراح در مجموعه‌ای که امسال به بازار آمده، رایحه شکوفه‌های مختلف را با کمترین تغییرات روانه بازار کرده است. رایحه شکوفه‌های گیلاس ژاپنی، اسمانتوس (درختچه‌ای که در نواحی گرمسیر می‌روید) و شکوفه‌های شلیل برای این مجموعه انتخاب شده‌اند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه