متفاوت بودن را خودتان باید تعریف كنید. هیچ وقت فراموش نكنید كه با داشتن نگاهی ویژه درباره لباس‌های كمدتان می‌توانید به ظاهری خاص برسید. هر فصلی ویژگی‌های خاص خودش را دارد و لباس‌های خاص خود را می‌طلبد.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل:متفاوت بودن را خودتان باید تعریف کنید. هیچ وقت فراموش نکنید که با داشتن نگاهی ویژه درباره لباس‌های کمدتان می‌توانید به ظاهری خاص برسید. هر فصلی ویژگی‌های خاص خودش را دارد و لباس‌های خاص خود را می‌طلبد. علاوه بر این باید یادتان باشد، ستی تهیه کنید که توانایی همراهی با هوای همان فصل را داشته باشد. پیشنهادهای تابستانی ما در این مطلب می‌تواند حال شما آقایان خوش‌پوش را خوب کند.

خنکای لذت‌بخش

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

این بلوز زیبا در قسمت کمر تنگ می‌شود و مدل اسلیم فیت دارد. روی یقه و آستین‌های آن از رنگ طوسی استفاده شده که با رنگ آبی هارمونی جالبی ایجاد می‌کند. این بلوز خنک با فرم ایستایی که دارد، لباس مناسبی برای آقایان جوان در فصل تابستان است. برای خرید این مدل بلوز می‌توانید به یکی از نمایندگی‌های بنتون سر بزنید و 120هزار تومان هزینه کنید.

نماد آراستگی

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

کمربند را فراموش نکنید؛ حتی اگر اصلا به چشم نیاید! بستن یک کمربند ظریف، یکی از نکات ساده خوش‌پوشی است و نظم و آراستگی شما را نشان می‌دهد. در این طیف رنگی شما می‌توانید برای خاص بودن انتخاب‌تان سراغ رنگ خاکستری بروید.

حدود قیمت: 110هزار تومان

منحصربه‌فرد

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

در مورد ساعتی که انتخاب می‌کنید فارغ از هر طرح و برندی باید یک نکته را در نظر بگیرید: رنگ‌بند آن سرمه‌ای باشد. این دقت‌نظر نشان می‌دهد که حتی ساده‌ترین جزئیات پوشش هم از نگاه شما دور نمی‌ماند. مدل این ساعت اسپرت را در مرکز خرید ونک پیدا خواهید کرد.

حدود قیمت: 500هزار تومان

به چشم بیای��د

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند
چنین ستی را می‌توانید با کفش کالج یا کفش‌های نیمه‌اسپرت بپوشید. بدون شک وقتی رنگ  سرمه‌ای را به عنوان رنگ غالب انتخاب می‌کنید، برای کفشی که انتخاب می‌کنید، اولین انتخاب این است که رنگ آن سرمه‌ای باشد اما رنگ پیشنهادی ما خاکستری است! رنگ خاکستری کفش باعث می‌شود رنگ سرمه‌ای بیشتر به چشم بیاید. در انتخاب این کفش می‌توانید سراغ برند زارا بروید.

حدود قیمت: 300هزار تومان

انتخاب هوشمندانه

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

 برای چنین ستی، شلوار کتان بهترین انتخاب است چون آنقدر اسپرت نیست که بتوانید از شلوار جین استفاده کنید و پوشیدن آن با شلوار پارچه‌ای رسمی هم از خاص بودن و اسپرت بودن ست کم می‌کند. انتخاب رنگ سرمه‌ای هم برای شلوار این ست، انتخاب هوشمندانه‌ای  است. ترکیب قهوه‌ای، سفید و سرمه‌ای بسیار شیک است. برای این مدل شلوارها باید بین 150 تا 250 هزار تومان هزینه کنید.

ظاهرتان را تغییر دهید

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

به این عینک خوب دقت کنید. شک نکنید که باید با چنین ترکیبی ‌دنبال عینکی با شیشه‌های آبی و طوسی که مد امسال است باشید. این عینک آفتابی با تلفیق رنگی ست‌تان، مطمئنا   می‌تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد. اگر طرفدار تنوع هستید، این عینک خواسته شما را برآورده می‌کند. این روزها برای داشتن چنین عینکی باید حدود 700 هزار تومان بودجه   بگذارید.


خوش‌سلیقگی می‌بارد

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

آقایان خوش‌سلیقه که حواس‌شان به همه‌چیز است برای این مجموعه هماهنگ، این کلاه سرمه‌ای را حتما در سبد خرید خود و در کنار این لباس‌ها قرار می‌دهند. با گذاشتن این کلاه در آینه خودتان را از بالا به پایین نگاه کنید؛ به غیراز خوش‌سلیقگی چه چیزی می‌توانید پیدا کنید؟ برای انتخاب این کلاه می‌توانید به نمایندگی‌های تامی مراجعه کنید و چیزی حدود 120هزار تومان بپردازید.

تکمیل‌کننده خوش‌پوشی شما

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

در یک ظاهر مناسب همیشه کفش حرف آخر را می‌زند و به‌اصطلاح تکمیل‌کننده مجموعه   شماست و این کفش با طرح ساده و اسپرت خود می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که در ظاهر خود چیزی کم ندارید. با به پاکردن این کفش، شک نکنید که خوش‌پوشی شما چندین برابر شده است. این کتانی ظریف و ساده را می‌توانید در فروشگاه زارا با قیمتی حدود 300 هزار تومان پیدا کنید.

همراه همیشگی

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

جین، همراه همیشگی پسرهای جوان و اسپرت‌پوش است. این ست را هم می‌توانید با شلوارجین همراه کنید. تقریبا هر مدل و هر رنگ شلوار جینی برای این ست مناسب است. لازم نیست به بهانه این ست، سراغ خرید یک شلوار جین تازه بروید؛ با همان قدیمی‌ها می‌توانید صاحب یک تیپ تازه شوید. برای انتخاب این مدل می‌توانید به مرکز خرید اندیشه مراجعه کنید.

حدود قیمت: 200هزار تومان

به‌روز باشید

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

 انتخاب ساعتی که بند آن زرشکی باشد، به‌روز بودن شما را نشان می‌دهد. برای چنین ستی ساعت با بند چرم مناسب است ولی بند ساعت‌های کربنی هم این روزها زیاد شده است. برای انتخاب این ساعت می‌توانید سری به مرکز خرید ونک بزنید و نمونه دلخواه‌تان را با قیمتی حدود 700هزار تومان پیدا کنید.

روزهای شاد در تابستان

پیشنهادهایی که انتخاب شما را آسان می کند

این پیراهن را که بدون شک شما هم در مورد اسپرت بودن آن با ما هم‌عقیده‌اید به‌دلیل ترکیب رنگ زرشکی و سرمه‌ای به شما پیشنهاد می‌کنیم. جنس این پیراهن از نخ است و می‌توانید آن را با شلوار جین تیره هم بپوشید. نخ بودن این پیراهن اهمیت زیادی دارد و آن را تبدیل به پوششی مناسب برای روزهای تابستانی می‌کند. می‌توانید مدل این پیراهن را در فروشگاه بنتون ببینید.

حدود قیمت: 250هزار تومان
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه