بازيكنان تنيس به خوش‌پوش‌ترين ورزشكاران معروفند. بخشي از اين ورزش، انتخاب ست‌هاي خاص و رفتن به زمين ورزش باكيف و كفش و لباسي است كه به دقت انتخاب شده.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - ساقی بیاتین: بازيكنان تنيس به خوش‌پوش‌ترين ورزشكاران معروفند. بخشي از اين ورزش، انتخاب ست‌هاي خاص و رفتن به زمين ورزش باكيف و كفش و لباسي است كه به دقت انتخاب شده. اگر چرخي در يك فروشگاه ورزشي بزنيد، به خوبي دست‌تان مي‌آيد كه لباس‌هاي مخصوص هيچ ورزشي به اندازه تنيس جذاب و گيرا نيست. اگر به جمع تنيسورها پيوستيد، بايد خوش‌پوشي و خوش‌سليقگي را هم به ويژگي‌هاي خود اضافه كنيد.

ست زنانه

اگر اهل ورزش تنيس هستيد، اين كلاه‌هاي نقاب‌دار انتخاب خوبي براي شما هستند؛ كلاه‌هاي اسپرتي كه در كنار سادگي و زيبايي‌شان شما را خوش‌پوش‌تر مي‌كنند. بلندي نقاب اين كلاه‌ها مي‌تواند از چشمان شما در مقابل آفتاب محافظت كند.

قيمت: 70  هزارتومان

پيشنهاد ست‌هاي بهاري براي ورزشكاران خوش‌پوش

كمپاني babolat راكت‌هايي را براي تنيس طراحي كرده كه تا دل‌تان بخواهد راحت و سبك است. خانم‌هاي ورزشكار براي بازي تنيس و رفتن در دل زمين نياز به راكتي با اين ويژگي‌ها دارند. يك راكت نرم و به اندازه كافي سبك كه به راحتي بتوانند با آن ورزش كنند، بدون اينكه احساس ناراحتي كنند.

قيمت: 690  هزارتومان

پيشنهاد ما براي اين ست تنيس يك ساك ورزشي آبي و مشكي با برند babolat است. رنگ اين ساك آن را تبديل به نمونه‌اي خاص مي‌كند. ترديد نكنيد كه دست گرفتن اين ساك جلوه خاصي به تيپ شما در زمين تنيس مي‌دهد.

قيمت: 214  هزارتومان

براي خانم‌هاي شيك پوش و خوش سليقه كه اهل ورزش تنيس هستند، اين تاپ پيشنهاد خوبي است. براي انتخاب لباس ورزشي در كنار زيبايي لباس، جنس آن نیز اهميت دارد. بهتر است هنگام اين بازي از لباس‌هايي با جنس محكم مخصوص این ورزش استفاده كنيد.

قيمت: 130  هزارتومان

براي دخترخانم‌هايي كه دوست دارند متفاوت باشند، اين دامن آبي عالي است.  خلاصه اينكه اگر خيال داريد در زمين تنيس شيك و مرتب باشيد اين ست انتخابي است كه شما را به این هدف‌ مي‌رساند.

قيمت: 135  هزارتومان

بهار رسيده و فروشگاه‌هاي اسپرت مملو از علاقه‌مندان تنيس است كه لوازم مورد نياز‌شان را تهيه مي‌كنند. اگر اهل تنيس باشيد، مي‌دانيد که ��كي از ضروري‌ترين لوازم تنيس، کفش است، نمونه كفشي كه در تصوير مي‌بينيد براي تنيسورها مناسب است. اين كفش ست آبي و سفيد شما را كامل می‌کند.

قيمت: 360  هزارتومان


ست مردانه

اگر اهل ورزش تنيس هستيد، اين كلاه‌هاي نقاب‌دار انتخاب خوبي براي شما هستند؛ كلاه‌هاي اسپرتي كه در كنار سادگي و زيبايي‌شان شما را خوش‌پوش‌تر مي‌كنند. بلندي نقاب اين كلاه‌ها مي‌تواند از چشمان شما در مقابل آفتاب محافظت كند.

قيمت: 70  هزارتومان

پيشنهاد ست‌هاي بهاري براي ورزشكاران خوش‌پوش

اين تي‌شرت قرمز يكي از جديدترين بلوزهاي نایک براي آقايان در بازي تنيس است. قطعا انتخاب اوليه شما براي بازي تنيس يك تي‌شرت با شلوارك خواهد بود. با شروع فصل گرما اين تي‌شرت خوش رنگ مي‌تواند شما را خوش‌پوش‌ترين ورزشكار در زمين تنيس كند.

قيمت: 130  هزارتومان

فراموش نكنيد كه كفش تنيس بايد كاملا تخصصي باشد؛ به همين خاطر هنگام انتخاب كفش حتما از فروشنده كمك بخواهيد تا كفش‌هاي متناسب با ورزش تنيس را به شما پيشنهاد كند. اين كفش قرمز خوش‌رنگ‌ونشان انرژي لازم براي شروع يك ورزش هيجان‌انگيز را به شما مي‌دهد.

قيمت: 630  هزارتومان

هنگام بازي تنيس در اين فصل به يك كلاه نياز داريد؛ اما اگر تاپ هم نباشيد، كامل بودن تيپ شما مهم است كه بدون كلاه ميسر نيست. اين هم يك كلاه مناسب، پيشنهاد ما به شما تنيسورهاي خوش‌تيپ.

قيمت: 130  هزارتومان

براي انتخاب راكت مناسب بايد به موارد زیر توجه كنيد: اندازه صفحه راكت، سايز دسته، وزن راكت، طول راكت، عرض راكت و ميزان كشش زه. هنگام انتخاب راكت، بد نيست از كارشناس مربوط يا مربي‌تان راهنمايي‌هاي لازم را بخواهيد تا راكتي مناسب انتخاب كنيد. اين راكت قرمز و مشكي را هم براي اين ست در نظر گرفته‌ايم تا ست تنيس شما كامل شود.

قيمت: 819  هزارتومان

برای آقا پسرهایی که می خوهند در زمین تنیس بدرخشند این شلوارک نایک  در فصل گرما می تواند انتخاب مناسبی  باشد. این شلوارک سفید رامی توانید با تی شرت هایی با رنگ های مختلف ست کنید.

قيمت: 240  هزارتومان
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه