حتما شما هم گاهی در ست کردن لباس هایتان به مشکل بر می خورید یا این که دوست دارید تیپ های جدید را امتحان کنید اما نمی دانید چگونه. ما در اینجا 5 مدل لباس گوناگون را برایتان آورده ایم، امیدواریم بتوانید از آنها ایده بگیرید.

مجله اینترنتی برترین هابرترین ها: حتما شما هم گاهی در ست کردن لباس هایتان به مشکل بر می خورید یا این که دوست دارید تیپ های جدید را امتحان کنید اما نمی دانید چگونه. ما در اینجا  5 مدل لباس گوناگون را برایتان آورده ایم، امیدواریم بتوانید از آنها ایده بگیرید.

به زودی تابستان تمام می شود و شما باید لباس های تابستانی خود را کنار بگذارید اما کمی دست نگهدارید. برخی لباس ها هستند که می توانید در فصل های دیگر نیز از آنها استفاده کنید مانند شلوار جین سفید.

 کافی است آن را به همراه  کتی چرم و کیفی پلنگی به تن کنید. اگر می خواهید به گشت و گذار بروید و در عین حال می خواهید ظاهری زیبا و جذاب داشته باشید، این تیپ لباس را به شما پیشنهاد می کنیم.

ست لباس به این می گن!

ست لباس به این می گن!

اگر می خواهید کمی رسمی تر و شیک تر به نظر آیید، لباس هایی که به شما پیشنهاد می کنیم، شلوار بوت کات، بوت پاشنه بلند و بارونی کوتاه و سبک است. اگر این بارونی برای شما کافی نبود، روی شانه هایتان یک کت سنگین تر بیاندازید تا گرم بمانید.

ست لباس به این می گن!

ست لباس به این می گن!

اگر دوست دارید بارانی خود را به همراه شلوار جین بپوشید، پیشنهاد می کنیم یک شال شطرنجی را با آن ست کنید. حتی می توانید شال خود را به زیر کمربند بیاندازید تا ثابت بماند. این تیپ کلاسیک برای بسیاری مکان ها مناسب است.

ست لباس به این می گن!

ست لباس به این می گن!

اگر از پوشیدن شلوار جین و ظاهر معمولی زده شده اید، یک پیراهن سفید را با شلوار برمودا و بوتی پاشنه بلند ست کنید. اگر می خواهید بیشتر بدرخشید، کتی خاص روی آن بپوشید و رنگ آن را با رنگ کیف تان ست کنید. ما کیف ریش دا�� را که به تازگی مد شده است، به شما پیشنهاد می کنیم.

ست لباس به این می گن!

ست لباس به این می گن!

اگر به دنبال سادگی هستید، می توانیم پیرهنی بلند را به همراه یک کیف و صندل به شما پیشنهاد کنیم. فقط یادتان باشد اگر پیراهنی که به تن می کنید توری است، در انتخاب اکسسوری دقت کنید. لازم نیست جواهرات زیادی از خود آویزان کنید، اکسسوری های اصلی مانند کیف و کفش برای چنین لباس هایی کافی است.

ست لباس به این می گن!

ست لباس به این می گن!
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه