اگر می‌خواهید با لباس پوشیدن‌تان حس اعتماد دیگران را برانگیزید با ما همراه باشید.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: در پیام‌هایی که از شما دریافت کردیم از ما گله مند بودند که چرا همیشه ست‌های خانم‌ها را معرفی می‌کنید! در این مطلب پیشنهادهای جذابی برای ست آقایان هم داریم.

چهارشانه‌تر شوید

مردی با ست رویایی

پوشیدن یك پولیور یقه گرد ظاهر مناسب‌تری به شما می‌دهد. پلیور با بافت ریز انتخاب خوبی برای آقایان لاغر و خوش هیكل است؛ به خصوص آقایانی كه دوست دارند چهارشانه‌تر از آنچه هستند، به نظر برسند. پولیورهایی با بافت ریز، افراد را درشت‌تر از آنچه هستند نشان می‌دهد.

جذابیتی خاص داشته باشید

مردی با ست رویایی

شاید یكی از نقاط عطف این تركیب، رفتن سراغ كفشی است كه می‌بینید؛ كفشی اسپرت با رنگ طوسی- سبز؛ چرا كه قرار گرفتن رنگ طوسی- سبز در كنار رنگ طوسی به خاطر كنتراست بالا، در همان نگاه اول جذابیت خاصی در چشمان بیننده ایجاد می‌كند.

جین بپوشید

مردی با ست رویایی

اگر اضافه وزن ندارید و از اندام متناسبی برخوردار هستید، شلوارهای جین فیت انتخاب خوبی برای شما هستند. جین‌های پررنگ و نوك مدادی انتخاب خوبی است چون امكان ست شدن با دایره گسترده‌ای از رنگ‌ها را دارد و در اصل می‌توان گفت تمام طیف رنگ‌ها، در كنار این رنگ‌ها جلوه و زیبایی دارند.

سردترین روزها را گرم كنید

مردی با ست رویایی

برای رنگ شال گردن‌تان هم نگران نباشید چون توصیه‌های ما به كمك‌تان می‌آید. می‌توانید سراغ رنگ‌های خاكی، طوسی روشن و حتی رنگ‌هایی با مایه كرم و شیری بروید. علاوه بر رنگ‌ها در مورد طرح شال‌گردن‌ها هم دقت كنید. امسال خبری از مدل‌های ساده نخواهد بود. برعكس شال‌ها همه طرحدار هستند.

كاملا انعطاف‌پذیر

مردی با ست رویایی

برای چنین ستی سراغ یك كمربند با رنگ زرشكی بروید. كمربندی اسپرت كه این بار می‌خو��هیم با رنگ بلوز خود ست كنیم. این یك كمربند ساده و البته اسپرت ویژه آقایانی است كه به بستن كمربند اصرار دارند. استفاده از رنگ زرشكی در این كمربند باعث شده تا با ست پیشنهادی ما هماهنگ باشد.

تافته جدا بافته

مردی با ست رویایی

این هم یك ژاكت ظریف و دوست داشتنی. ژاكت‌های ظریف مردانه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در كمد همه آقایان پیدا می‌شود. اصولا این ژاكت‌ها، لباسی برای فصل‌های بهار و پاییز آقایان هستند اما با رسیدن فصل سرما این ژاكت را باید با یك بلوز یا بافت ریز استفاده كنید.


زمان‌تان را قهوه‌ای كنید

مردی با ست رویایی

ساده بودن این ست دست شما را باز می‌گذارد تا بتوانید از یك ساعت قهوه‌ای هم استفاده كنید كه با رنگ كت و كفش شما هماهنگی دارد. در یك ظاهر مناسب و شیك، همیشه یك ساعت خوب حرف اول را می‌زند و به‌اصطلاح تكمیل‌كننده مجموعه شماست. این ساعت با طرح ساده و شیك خود می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد كه در ظاهر خود چیزی كم ندارید.

عینك آفتابی‌تان را رو كنید

مردی با ست رویایی

در این روزهای كه آفتاب درست بالای سرتان است و شما یك قرار ناهار دوستانه یا كاری دارید، می‌توانید از یك عینك آفتابی زیبا استفاده كنید. مخصوصا اگر رنگ ست‌تان تناژ قهوه‌ای و كرم دارد از عینك آفتابی با شیشه‌های قهوه‌ای- طلایی استفاده كنید.

بافت‌های دوست‌داشتنی

مردی با ست رویایی

پلیورهای نازك مردانه رفیق گرمابه و گلستان شما هستند. در بیشتر ماه‌های سال می‌توانید از این بلوزها استفاده كنید؛ چه در روزهای بهاری با شلوارهای كتان و چه در روزهای زمستانی با كت چرم و اسپرت. وقتی كت شما چرم است، پیشنهاد می‌كنیم از یك بافت نازك ساده در زیر آن استفاده كنید. تضاد رنگی این دو هم در جذاب كردن تیپ شما موثر است.

با اصالت بپوشید

مردی با ست رویایی

برای آقایانی كه علاقه‌مند تیپ‌های نیمه رسمی هستند، داشتن یك كت چرم  ضروری است. كتی كه نه خیلی رسمی باشد و نه خیلی اسپرت؛ كت چرم این فرصت را به آقایان خوش‌پوش می‌دهد كه آن را با مدل‌های مختلف لباس از شلوار جین تا كتان ست كنند و بپوشند.

خوش تیپ اسپرت

مردی با ست رویایی

چنین ست نیمه رسمی دست شما را برای انتخاب كفش باز می‌گذارد. كفش‌های اسپرت و كالج چنین نقشی را به خوبی ایفا می‌كنند. كفشی از جنس چرم، بی‌شك فرم و شكل ست ما را از اسپرت دور می‌كند و ست ما را شكیل‌تر نشان می‌دهد. این همان چیزی است كه یك آقای خوش‌پوش و خوش‌تیپ برای كمد خود به آن نیاز دارد.

آقایان، كتان لطفا

مردی با ست رویایی

یك شلوار راسته و كرم رنگ، آن هم از جنس كتان دقیقا همان چیزی است كه برای هماهنگ كردن با كت چرم پیشنهادی ما نیاز دارید. شلواری كه به شما حق انتخاب بدهد و بتوانید با مدل‌های مختلف پیراهن مردانه ست كنید. شلوارهای كتان،  انتخاب خوبی برای ست‌های نیمه رسمی محسوب می‌شود و می‌توانید با یك كمربند قهوه‌ای ست‌تان را كامل كنید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه