امسال ستاره های هالیوودی در رنگ و اندازه موهای خود تغییرات زیادی به وجود آورده اند. تعدادی موهای خود را کوتاه و برخی رنگ آن را روشن یا تیره کرده اند.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: امسال ستاره های هالیوودی در رنگ و اندازه موهای خود تغییرات زیادی به وجود آورده اند. تعدادی موهای خود را کوتاه و برخی رنگ آن را روشن یا تیره کرده اند. بیشتر آنها، مدل معمولی و همیشگی موهای خود را کنار گذاشته و مدل های جدیدی را امتحان کرده اند. به همین مناسبت، ما تعدادی از این تغییرات خوب و جالب را برای شما انتخاب کرده ایم تا ببینید برخی از تغییرات تا چه اندازه در چهره انسان ها تاثیر مثبت دارند. شاید هم دلتان خواست آنها را روی موهای خود امتحان کنید!

کریستن استورات (Kristen Stewart )

موهای کریستن استورات بیشتر مواقع تِم نارنجی داشت که زشت نبود اما رنگ جدید بیشتر به او می آید. استورات، امسال با موهایی با تناژ قرمز در جشنواره فیلم کن حاضر شد که زیبایی بیشتر و بهتری به چهره او بخشیده بود.

تغییر رنگ موهای ستاره ها

دمی لواتو (Demi Lovato )

اگر بخواهیم از ستاره ای نام ببریم که دایم رنگ موهای خود را تغییر می دهد، دمی لواتو بهترین گزینه است. او، سال 2014 میلادی را با رنگ صورتی آغاز کرد. سپس آن را به قهوه ای تغییر داد. اکنون نیز ترکیبی از نقره‌ای، یاسی، بنفش و مشکی است که اتفاقا ترکیب بسیار زیبایی است. پایین موها کاملا نقره ای و در میانه بنفش و در آخر مشکی می شود. این رنگ به لواتو بیشتر از بقیه رنگ ها می آید.

تغییر رنگ موهای ستاره ها

کایلی جِنر (Kylie Jenner )

کایلی نیز تغییرات بسیار در رنگ موهای خود ایجاد می کند. او ابتدا قهوه ای و سپس رنگ آبی را برای پایین موهای خود انتخاب کرده بود. اما اکنون قهوه ای تیره طبیعی را برای موهای خود برگزیده است که بیشتر از دو رنگ قبلی به او می آید.

تغییر رنگ موهای ستاره ها

کیتی پِری (Katy Perry )

رنگی نمانده است که کیتی پری روی موهای خود امتحان نکند. این خواننده خوش صدا حتی آبی لاجوردی را نیز روی سر خود امتحان کرده است. اما جالب است با این همه تغییر و تنوع، او رنگ سبز چمنی زیبایی را برای بخشی از موهای خود انتخاب کرده که زیبایی خاصی به چهره اش بخشیده است.

تغییر رنگ موهای ستاره ها

کشا (Kesha )

کشا نیز از اواخر سال 2013 میلادی تاکنون انواع رنگ ها را روی موهای خود گذاشته است. اما به تازگی رنگ صورت یپلاتینیوم را انتخاب کرده است که ترکیب جالبی است.

تغییر رنگ موهای ستاره ها

نینا دوبریو (Nina Dobrev )

نینا با تغییر در موها و نوع آرایش خود نیاز داشت. در مدل جدید، پایین موها روشن شده و به سمت ریشه به ترتیب تیره تر شده است تا به رنگ طبیعی خود موها برسند.

تغییر رنگ موهای ستاره ها

دبی رایان (Debby Ryan )

دبی با تغییر اساسی رنگ موهای خود همه را شوکه کرد. او به طور کامل موهای خود را سفید  پلاتینه کرده است که بسیار شیک به نظر می رسد.

تغییر رنگ موهای ستاره ها
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه