شاید شما جزو کسانی باشید که به دنبال بوی مخصوص خودشان هستند یا همیشه عطرهایتان را عوض می کنید و دوست دارید بوی تازه ای به انتخاب هایتان اضافه کنید.

سایت نیکو: پرنده ها آواز می خوانند، درخت ها شکوفه داده اند، بوته های رز به گل نشسته اند. می دانید یعنی چه؟ آری، بهار آمده است و برای در آغوش گرفتنش چه چیزی بهتر از عطر و بویی نو؟

تازه ترین عطرهای بهار

شاید شما جزو کسانی باشید که به دنبال بوی مخصوص خودشان هستند یا مثل من همیشه عطرهایتان را عوض می کنید و دوست دارید بوی تازه ای به انتخاب هایتان اضافه کنید.

لاو استوری از کلوئه Chloé Love Story1

تازه ترین عطرهای بهار

اگر به دنبال تازگی و رایحه گل های بهاری هستید، این عطر بهارتان را تازگی می بخشد این رایحه جدید فرانسوی ترکیبی از بوی پرتغال، کلبرگ یاسمن و سرو است که به خوبی بوی بهار را به مشام می رساند.


استلا از استلا مک کارتنی Stella McCartney Stella Eau de Toilette2

تازه ترین عطرهای بهار

این عطر در عین حال که بوی تند و تیزی دارد، بوی زنانه خود را حفظ کرده است و بوی گلهای بهار را تداعی می کند؛ گل فرزیا، صدتومانی، رز بلغاری و بنفشه. علاوه بر همه اینها، شیشه خال خال این عطر جلوه زیبایی به کیف لوازم آرایشتان می بخشد.


لاو آیدلنس از اتکینسون Atkinsons Love in Idleness3

تازه ترین عطرهای بهار

برند بریتانیایی اتکینسون رایحه ی افسانه ای جدیدش را معرفی می کند. این عطر بر اساس بوی سال 1922، پر از عطر بنفشه، تمشک، زنبق و گیاه پتچولی از تیره نعنایان است. به امتحانش می ارزد!


ایترنیتی سامر از کلوین کلین Calvin Klein Eternity Summer4

تازه ترین عطرهای بهار

وقتی بوی عنبر و گل ویستریا در کنار هم می آیند این عطر گرم و تازه را درست می کنند. بهترین بو برای یک تابستان هیجان انگیز.


شکوفه گیلاس سکورا از ژو مالون Jo Malone Sakura Cherry Blossom5

تازه ترین عطرهای بهار

عطری با بوی خالص بهار به همراه رایحه گل رز و برگ لیمو که برای هر روز زندگی عالی است.


مایک جکوبز Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Sorbet6

تازه ترین عطرهای بهار

عطری لطیف و تازه با بوی مُشک، شکوفه های سیب، گل مگنولیا، یاسمن و نارنگی که ارزش امتحان کردن را دارد.


دیپتایک فلورا بلیو Diptyque Florabellio7

تازه ترین عطرهای بهار

این عطر خاص بوی دریا را به همراه قهوه و شکوفه های سیب به مشام می رساند و انتخاب بسیار خوبی برای روزهای بارانی بهار است.


رالف لورن Ralph Lauren Fragrances RALPH Fresh8

تازه ترین عطرهای بهار

بهارنارنج، هندوانه خنک، لیموی کوهی و گل مگنولیا کنار هم جمع شده اند تا این عطر عالی را برای هوای گرم بهار و تابستان به ارمغان بیاورند.


بولگاری آکوآ دیوینا Bvlgari Aqva Divina9

تازه ترین عطرهای بهار

تولید این عطر از تولد الهه ونوس الهام گرفته شده است. قلب تپنده این عطر رایحه ی مگنولیا و میوه به است که عطر شیرین گل ها را تداعی می کند و همچنین بوی کمی نمک دریا تازگی خاصی به این عطر می دهد.


اسکادا Escada Turquoise Summer10

تازه ترین عطرهای بهار

اسکادا از تابستان 1993 به بعد هر سال عطرهای تابستانی خود را در سراسر جهان به فروش می رساند. اگر فقط یک بار از این عطر جدید به خود بزنید، رایحه ی گل های وحشی، تمشک، وانیل و گل بنفشه را احساس می کنید و متوجه می شوید که چرا این عطر به سرعت از قفسه فروشگاه ها محو می شود.


هانه موری Hanae Mori Hanae11

تازه ترین عطرهای بهار

اگر در این بهار به دنبال بوی شیرین می گردید، پس همین الان آن را پیدا کردید! بوی جدید هانه موری حس گرمی دارد، شیرین و بسیار زنانه است. در این عطر توت سیاه، توت فرنگی وحشی، تافی و وانیل با هم ترکیب شده اند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه