جایزه فی‌فی؛FiFi مراسمی است كه هر سال به همت انجمن عطر فرانسه برگزار می‌شود تا نتیجه رقابت تنگاتنگ عطرهای منتشر شده در سال قبل را معرفی كند.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل:

L’Homme

Ideal Guerlain

برترین‌ عطرهای سال به رای انجمن عطر فرانسه

شرکت فرانسوی گرلن در سال 2014 ادکلن مردانه L’Homme Ideal را منتشر کرد که ترجمه نام آن می‌شود: « مرد ایده‌آل». تولیدکنندگان گرلن معتقدند، این عطر برای هر مردی مناسب است و می‌توانید با خیال راحت به مردان جوان، میانسال یا مسن هدیه بدهید. رایحه این عطر از ترکیب چوب با گیاهان معطر ساخته شده که تبدیل به رایحه‌ای سنگین شده اما با اضافه کردن عصاره مرکبات و شکوفه‌های پرتقال عطری سبک‌تر و قابل استفاده در طول روز تولید شده است. داوران جایزه فی فی، ادکلن گرلن را به عنوان بهترین عطر مردانه سال انتخاب کردند. البته از ویژگی‌های قابل توجه این عطر، ماندگاری رایحه آن برای زمان طولانی است.


My Burberry

 Burberry

برترین‌ عطرهای سال به رای انجمن عطر فرانسه

عطر My Burberry همراه با مجموعه پاییزی برند انگلیسی بربری در پاییز 2014 به بازار آمد. به پیشنهاد طراحان بربری، این عطر جان می‌دهد برای اینکه همراه با یکی از بارانی‌های کلاسیک بربری استفاده شود یک روز خوش پاییزی برای خودتان بسازید. این عطر رایحه گل‌ها را دارد و این حس به شما دست می‌دهد که دارید در یکی از باغ‌های باران‌خورده لندن قدم می‌زنید. البته رایحه گل برای ‌مهمانی‌های عصرانه در تمام فصول انتخاب خوبی است. بربری این عطر را در سه اندازه، 30، 50 و 90 میلی‌لیتر همراه با محصولات بهداشتی آن شامل صابون، لوسیون و... تولید کرده است. از نظر ژان پول گوتیه و دیگر داوران حاضر، این عطر چنان رایحه زنانه‌ قابل تاملی دارد که می‌تواند جایزه طلایی این رقابت را از آن خودش کند.


Black Opium

 Yves Saint Laurent

برترین‌ عطرهای سال به رای انجمن عطر فرانسه

مجموعه عطرهای Opium ایوسن لورن همیشه مورد توجه قرار گرفتند و طرفداران زیادی داشتند اما این شرکت فرانسوی با ارائه نسخه سیاه آن در سال 2014، بهترین نمونه این مجموعه را با نام Black Opium روانه بازار کرد؛ عطری که مورد توجه داوران جایزه فی فی قرار گرفت و عنوان بهترین عطر زنانه سال را به دست آورد. البته کمپین تبلیغاتی این عطر هم نقش مهمی در موفقیت Black Opium و معرفی آن در بازار جهانی داشت و به همین دلیل جایزه بهترین کمپین تبلیغاتی را هم به دست آورد. در ساخت این عطر از رایحه فلفل، شکوفه‌های پرتقال، یاس، وانیل و. . . استفاده شده که در مجموع رایحه‌ای وانیلی مناسب ‌مهمانی‌های شب است. به اندازه استفاده در طول یک ‌مهمانی هم ماندگاری دارد.


Cuir d`Ange

 Hermes

برترین‌ عطرهای سال به رای انجمن عطر فرانسه

داوران جایزه فی فی عطرها را به دو دسته تقسیم می‌کنند؛ عطرهایی که به شکل عمده در بازار جهانی با قیمتی قابل دسترس برای عموم مردم تولید می‌شوند و از طرف دیگر عطرهایی که برندهای لوکس به شکل محدود و با قیمت بالا تولید می‌کنند. براین اساس، آنها بهترین عطر لوکس را هم معرفی می‌کنند که تولیدی محدود در سال قبل داشته است. این عنوان در سال 2014 بهCuir d`Ange، محصول شرکت فرانسوی هرمس رسید؛ عطری با رایحه چرم و گل که برای خانم‌ها و آقایان قابل استفاده است. برای سفارش این عطر باید از طریق سایت هرمس عمل کنید.


Valentine Uomo

Valentino

برترین‌ عطرهای سال به رای انجمن عطر فرانسه

شرکت ولنتینو در اوایل سال 2014 میلادی، عطرمردانه‌ای را روانه بازار کرد که بیش از همه به خاطر شیشه کریستالی و برش خورده‌اش مورد توجه قرار گرفت. این عطر رایحه کلاسیکی دارد و مناسب مردانی است که اغلب با ست‌های نیمه رسمی در رفت و آمد هستند و می‌توانند Valentine Uomo را به عنوان ادکلنی مناسب در روز و شب همراه خود داشته باشند. این عطر رایحه چوب دارد که همان ابتدا قابل درک است اما چند دقیقه بعد از استفاده، رایحه قهوه بوداده، شکلات و فندق را هم می‌توانید احساس کنید. از نظر داوران فی‌فی هم شیشه این عطر، قابل توجه بود و جایزه بهترین شیشه عطر مردانه را به دست آورد اما مهم‌تر از این جایزه، جایزه طلایی فی‌فی بود که به محصول 2014 ولنتینو اختصاص پیدا کرد.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه