با این لباس‌ها می‌توانید شکم و پهلوهای‌تان را بپوشانید.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز: با این لباس‌ها می‌توانید شکم و پهلوهای‌تان را بپوشانید.

این‌طوری بلند به نظر می‌رسید

این یقه‌ها را ول نکنید

یقه‌های کشیده و هفتی در لباس‌ها دو مزیت دارند؛ هم شما را شیک نشان می‌دهند و هم از طریق ایجاد خطای دید باز هم به لاغر نشان دادن‌تان کمک می‌کنند. در مورد این لباس‌ها محدودیت رنگ ندارید. هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید و بپوشید. وجود چین در کنار یقه باعث پرت شدن حواس بیننده از شکم‌تان خواهد شد.

لیپولیز با لباس!

حتی گل‌گلی!

یکی دیگر از نکات مثبت این مدل لباس‌ها این است که علاوه بر رنگی بودن می‌توانید به‌راحتی مدل‌های طرحدار را هم انتخاب کنید. تنها نکته اساسی که باید درمورد طرحدار یا گلدارها رعایت کنید انتخاب مدل‌هایی است که طرح‌های ریز دارند. طرح‌های درشت شما را درشت‌تر نشان می‌دهند.

پازل بسازید

 چرا باید مرزبندی کنید؟

لیپولیز با لباس!

یادتان باشد لباس‌هایی که بدن‌تان را مرزبندی می‌کنندبه دلیل مرزبندی دقیق‌شان جزء رسمی‌ترین لباس‌ها هستند و به همین دلیل در هر مهمانی می‌توانید با خیال راحت سراغ‌شان بروید. در عین حال این مرزبندی‌ها امکان طراحی مدل‌هایی را فراهم می‌کنند که با بازی رنگ‌ها می‌توانند باعث خطای دید اطرافیان شوند و شما را چاق‌تر یا لاغرتر از سایزی که هستید، نشان دهند.

کمرهای تیره ببندید

سراغ مدل‌هایی بروید که روی کمرشان از رنگ‌های تیره استفاده کرده‌اند. این‌طوری جمع‌وجور و زیباتر به‌نظر می‌رسید. بقیه بخش‌های لباس می‌توانند از رنگ‌های روشن موردعلاقه‌تان تشکیل شده باشند.

لیپولیز با لباس!

پاشنه بلند بپوشید

با پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند می‌توانید به‌راحتی قدتان را بلندتر نشان دهید و از این راه لاغرتر به نظر خواهید رسید.

کاردیگان‌های بلند و لاغر کننده

کاردیگان‌ها به خودی خود به دلیل گشاد و آزاد بودن‌شان گزینه‌هایی مناسب برای خانم‌هایی هستند که در قسمت پهلوها اضافه‌وزن دارند. آزاد بودن این لباس‌ها باعث می‌شود بسیار لاغرتر از چیزی که هستید به‌نظر برسید. استفاده از رنگ‌های تیره‌تر برای کاردیگان‌ها مناسب‌تر از رنگ‌های روشن است ولی اگر خیلی به رنگ‌های روشن علاقه دارید، می‌توانید این مدل‌ها را بدون استفاده از کمربند به تن کنید.

لیپولیز با لباس!

چرا بلند ؟

هرقدر کاردیگانی که می‌پوشید بلندتر باشد اولا قدرت پنهان کردن اضافه‌وزن شما را بیشتر دارد و ثانیا می‌تواند شما را کشیده و بلندبالا نشان دهد. هر دوی این ویژگی‌ها به شما کمک می‌کنند پهلوهای‌تان را پنهان کنید. از مدل‌هایی که قسمت رو به پایین‌شان حالت تیز دارد برای لاغرتر به نظر رسیدن نهایت استفاده را ببرید.

کمردارهای دوست‌داشتنی

ترکیب کنید

این مدل‌ها را با یقه‌های هفتی ترکیب کنید تا بیش از پیش خوش‌هیکل به نظر برسید. راهکار دیگر برای پنهان کردن چربی‌های پهلو همراه کردن این مدل شومیزها یا تاپ‌های آزاد با لگینگ‌هاست، این‌طوری بسیار خوش‌اندام به‌نظر خواهید رسید.

لیپولیز با لباس!

کمربند در بالاترین حد

ممکن است خیلی به پوشیدن پیراهن علاقه نداشته باشید در عوض دل‌تان بخواهد سراغ تاپ و بلوز بروید. در این صورت مدل‌هایی که کمردار و از زیر قفسه سینه آزادند انتخاب‌هایی ایده‌آل هستند. این لباس‌ها می‌توانند رنگی و طرحدار هم باشند. آزاد بودن بخشی که روی شکم می‌افتد این لطف بزرگ را در حق زیبایی شما خواهد کرد.

آقا و خانم ندارد

باز هم یقه‌ها

چه خانم باشید و چه آقا فرقی نمی‌کند. استفاده از کت‌های تک در کنار شلوار برای آقایان یا دامن برای خانم‌ها امتیاز بزرگی برای هر چه پر ابهت‌تر کردن ظاهر است. حالا اگر شکم و پهلو دارید نگاهی به این مدل‌ها بیندازید که کمک‌تان خواهند کرد.

لیپولیز با لباس!

تیره‌ها بهترند اما...


رنگ‌های تیره همچنان ارجح هستند اما هرقدر فرم هفتی یقه شما کشیده‌تر باشد احتمال انتخاب رنگ‌های روشن هم بیشتر می‌شود، در غیر این صورت بهتر است یا رنگ‌های خنثی را انتخاب کنید یا سراغ تیره‌ها بروید.

دامن یا شلوار؟

خانم‌ها بدانند و آگاه باشند که پوشیدن شلوار به همراه این مدل‌ها نتیجه بهتری نسبت به دامن‌ها خواهد داشت مگر اینکه کت و دامن‌تان را با کفش‌های پاشنه‌بلند ست کنید و قدتان را بلندتر نشان دهید.

اگر شلوارپوش هستید

فاق کوتاه ممنوع

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات خانم‌ها که  شکم بزرگ دارند، استفاده از شلوارهای فاق‌کوتاه است. شلوارهای فاق‌کوتاه کلا برای این دسته از خانم‌ها مجاز نیست مگر اینکه از بلوزها و شومیزهای بالا گفته شده استفاده کنند و باردار باشند در غیر این صورت لطفا دور این مدل‌ها را خط قرمز بکشید.

لیپولیز با لباس!

کمر باریک شوید

هرقدر کمر شلوار شما بلندتر باشد بهتر است چون اولا کمر بلند می‌تواند شکم و پهلوهای‌تان را جمع‌وجور کند و ثانیا می‌تواند پایین‌تنه‌تان را بلندتر نشان دهد. قد بلند هم یکی از امتیازاتی است که می‌تواند به لاغر نشان دادن شما کمک می‌کند.

کمر پهن نبندید

هر کاری دل‌تان می‌خواهد انجام دهید اما سراغ کمربندهای پهن نروید. این کمربندها درست مثل چراغ راهنما حواس همه را به پهلوهای شما جلب می‌کنند. بهتر است کمربندهای نازک انتخاب‌های شما باشند چون هم شیک‌تر هستند و هم لاغرکننده!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه