طرح و مدلی كه به عنوان مد فصل یا مد روز شناخته می‌شود یك ویژگی قابل تقدیر برای مصرف‌كننده دارد؛ فراگیری و سهولت دسترسی.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: طرح و مدلی که به عنوان مد فصل یا مد روز شناخته می‌شود یک ویژگی قابل تقدیر برای مصرف‌کننده دارد؛ فراگیری و سهولت دسترسی. مهم نیست  به کدام پاساژ یا مرکز خرید می‌روید، مهم نیست به فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای دسترسی دارید یا نه چون این مدل‌ها را هر جایی و تقریبا در هر فروشگاهی می‌توانید پیدا کنید. برندهای شناخته شده‌ای مثل زارا و مانگو تا فروشگاه‌های کوچک محلی می‌توانند این مدل بلوز را در اختیار شما قرار دهند؛ فقط باید بدانید در میان مدل‌های تابستان امسال کدام برازنده اندام شماست.

 دولایه‌ها

از بلوزهایی كه امسال مد شده كدام مناسب شماست؟

بلوز یا تاپی را که از قرار گرفتن دو لایه پارچه روی هم درست شده‌، در مدل‌های تابستان امسال زیاد خواهید دید. این بلوزها از جنس حریر لطیفی هستند و دو لایه بودن آنها گرمای زیادی ایجاد نمی‌کند. اگر بازوهای ظریفی دارید، تاپ این مدل را برای ‌مهمانی‌های عصر و دورهمی‌های زنانه انتخاب کنید اما اگر بازو یا بالاتنه درشتی دارید، چنین بلوزی را انتخاب کنید چون پوشاندن بازو و شانه، به ظریف نشان دادن آن کمک می‌کند.


 بلوزهای قد کشیده

از بلوزهایی كه امسال مد شده كدام مناسب شماست؟

شاید در نگاه اول فکر کنید که با یک پیراهن بلند مواجهید اما بلوزهایی که پیش یا پس بلند دارند، بخشی از مد فصل هستند ولی پوشیدن آنها را به کسانی پیشنهاد می‌کنیم که پاهایی کشیده دارند. اگر چنین بلوزی را خریدید، یادتان باشد که از شلوارهای تنگ و کفش پاشنه بلند یا لژدار برای کامل کردن ست خودتان استفاده کنید تا بلوز خاص شما، زیبایی خودش را نشان دهد.


 بازگشت یقه‌ها

از بلوزهایی كه امسال مد شده كدام مناسب شماست؟

برای تابستان امسال، این مدل یقه‌ها به بازار برگشته‌اند. اگر برای شرکت در یک ‌مهمانی، احتیاج به لباس رسمی‌تر دارید، سراغ این مدل بلوز تاپ بروید. هم ترکیب رنگ سفید ومشکی و هم داشتن یقه باعث می‌شود رسمی‌تر به نظر برسید. این مدل تاپ به دلیل چند چین ‌ریزی که در بالا دارد، برای اندام‌های مختلف مناسب است.


 سلام به خانم هاویشام

از بلوزهایی كه امسال مد شده كدام مناسب شماست؟

این مدل پارچه‌های گیپور با طرح‌های درشت، نسل جوان را یاد خانم هاویشام می‌اندازد؛ پارچه‌ای که حالا بخشی از مد است و اگر دنبال طرحی شیک برای ‌مهمانی‌های مختلف می‌گردید، باید به یکی از این بلوزهای گیپور فکر کنید. اگر اضافه وزن دارید، زیر این بلوز، تاپ کشی و محکم تن کنید تا شما را خوش‌اندام‌تر نشان دهد. این بلوز در کنار یک شلوار راستا، ستی فاخر به شما می‌دهد.


 راحتی تمام عیار

از بلوزهایی كه امسال مد شده كدام مناسب شماست؟

به‌طور کلی بلوزهای شومیز بخشی از مد این فصل هستند. نمونه‌های اسپرت‌تری که از شومیز الهام گرفته‌اند هم در فروشگاه‌ها موجودند که پیشنهاد می‌کنم در خریدشان شک نکنید چون لباسی راحت و پرکاربرد محسوب می‌شوند. نقشدار بودن پارچه لباس بخشی از مد امسال است. وجود نقش همرنگ در داخل پارچه باعث می‌شود مانند نمونه‌های طرحدار باعث چاق نشان دادن فرد نشود.


 کیمونویی‌ها

از بلوزهایی كه امسال مد شده كدام مناسب شماست؟

بخشی دیگر از مد تابستان امسال، بلوزهای کیمونویی هستند؛ یعنی بلوزهایی که آستین گشاد سر خود دارند. این نمونه‌ها برای افراد مختلف در هر سنی و هر فرم اندامی مناسبند اما به شرط آنکه در سایز درست خریداری کنید. بلوزها برشی آزاد در بالاتنه و آستین دارند و ممکن است سایز 36 آن برای فردی با سایز 38 اندازه باشد اما راز زیبایی بلوز کیمونویی در این است که آزاد و بافاصله از بدن بایستد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه