براي اغلب خانم‌ها تركيب قرمز و مشكي، يك ست تجربه شده است اما همين كار را با سفيد و مشكي هم مي‌توانيد تكرار كنيد و مطمئن باشيد نتيجه زيبايي خواهد داشت.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز: به کاربردن دو رنگ سفید و مشکی در طراحی لباس یا ساختن ست‌های فاخر، سابقه تاریخی دارد. مادام کوکو از اولین کسانی بود که این ترکیب را به کاربرد و همچنان می‌توان راه او را ادامه داد؛ فقط کافی است کمی خلاقیت داشته باشید و با ایده‌های امروزی، یک پیراهن سفید و مشکی را با وسایل دیگر ست کنید. چهار ست پیشنهادی ما را الگو بگیرید و به پیراهن سفید و مشکی فراموش شده در کمدتان سلام کنید.

هنگام پوشیدن پیراهن برای ‌مهمانی‌های زنانه، نکته مهم در وقار شما انتخاب درست جوراب شلواری است؛ پس این نکات ریز را به خاطر بسپارید:

اینو با چی بپوشم؟

1- اگر کفش رنگی به پا می‌کنید، از جوراب‌شلواری رنگ‌پا به جای مشکی استفاده کنید؛ چون تضاد رنگ کفش با جوراب شلواری، زیبایی شما را زیر سوال می‌برد.

2- در تابستان از پوشیدن جوراب شلواری کلفت خودداری کنید چون حس و حال زمستانی دارد و ناهماهنگی شما با محیط به چشم همه می‌آید. اگر به نسبت سایر اندام خود، پاهای چاقی دارید که می‌خواهید با جوراب شلواری بپوشانید، سراغ نمونه‌های شیشه‌ای و نازک بروید.

اینو با چی بپوشم؟

ترکیب تضمین شده

برای اغلب خانم‌ها ترکیب قرمز و مشکی، یک ست تجربه شده است اما همین کار را با سفید و مشکی هم می‌توانید تکرار کنید و مطمئن باشید نتیجه زیبایی خواهد داشت. کفش و گوشواره قرمز خودتان را با پیراهن سفید و مشکی ست کنید. برای اینکه این ست قدیمی به نظر نرسد، رعایت چند نکته ضروری است:

اینو با چی بپوشم؟

• کیف و کفش را با هم ست نکنید چون این کار فراموش شده است؛ قرمز بودن کفش کافی است.

• بهتر است کفش ما نوک تیز باشد؛ طرحی که امسال برای کفش‌های زنانه مد است.

اینو با چی بپوشم؟

• گوشواره کریستالی بهترین انتخاب برای شیک کردن این ست است.

• کیف‌های گلدار هم بخشی از مد سال برای کیف‌هایی هستند که در چنین ستی به خوبی می‌درخشند.

اینو با چی بپوشم؟


ابتکار هندسی

اینو با چی بپوشم؟

اینو با چی بپوشم؟

یکی از راه‌های ست کردن پیراهن سفید و مشکی، ترکیب آن با سایر وسایل سفید و مشکی است. در چنین ستی، باید از فرم‌های هندسی کمک بگیرید مثلا اگر کفش شما خال‌خال سفید و مشکی است، یک شال با خطوط شکسته دور گردن بیندازید و زیورآلاتی مثل دستبند هم انتخاب کنید که ترکیب کریستال با سنگ‌های مشکی باشند.

اینو با چی بپوشم؟

اینو با چی بپوشم؟

به نکات فصلی هم در ست خود دقت کنید؛ در تابستان برای روشن‌تر بودن ست، از کیف سفید استفاده کنید و در زمستان از کیف مشکی.


زنده و پرانرژی

اینو با چی بپوشم؟

این ست یک مثال است تا بدانید پیراهن سفید و مشکی را می‌توانید در کنار تمام رنگ‌های زنده و انرژی‌دار استفاده کنید مثل آبی، سبز، بنفش و... . برای تدارک چنین ستی باید به کفش و زیورآلاتی در آن رنگ فکر کنید. چینی ترکیبی، سادگی پیراهن سفید و مشکی شما را می‌شکند و آن را از تکرار دور می‌کند. برای ‌مهمانی‌های دوستانه زنانه، کفش‌هایی با پاشنه بلند را پیشنهاد نمی‌کنیم چون ست شما را بیش از اندازه رسمی می‌کند.

اینو با چی بپوشم؟

 از سوی دیگر اگر کودکی دارید که ممکن است مجبور به بغل کردن  او بشوید، شما را از پوشیدن کفش‌های پاشنه‌بلند منع می‌کنیم؛ چون خطر زمین خوردن و آسیب دیدن شما و فرزندتان کم نیست.

اینو با چی بپوشم؟

اینو با چی بپوشم؟


تازه و ارد جذاب

اینو با چی بپوشم؟

وقتی یک پیراهن مشکی دارید، ساده‌ترین ستی که به ذهن هر کسی می‌آید، کیف و کفش سفید یا مشکی است. چون در فصل تابستان هستیم، کفش سفید را پیشنهاد می‌کنیم اما با یک دستمال‌گردن که ست شما را تبدیل به یک ست خاص ‌کند. شما به یک دستمال‌گردن گلدار با رنگ‌های شاد تابستانی احتیاج دارید؛ دستمال‌گردن لیمویی، نارنجی، سرخابی و. . . برای چنین ستی مناسب است.

اینو با چی بپوشم؟

اگر می‌خواهید این ست را در زمستان بپوشید، دستمال‌گردنی با رنگ خفته مثل زرشکی را پیشنهاد می‌کنیم. کیف‌های کوچک با بند فلزی را هم به کمدتان اضافه کنید چون از پیشنهادهای این فصل طراحان است.

اینو با چی بپوشم؟

اینو با چی بپوشم؟

اینو با چی بپوشم؟
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه