چرخ زدن در وادی هنر، روح و روان آدم را جلا می‌دهد؛ پس چه بهتر كه گوشه‌ای از یك تصویر هنری را ‌برداری و هر جا با خودت ببری؛ مثل روی انگشتانت یا توی گردنت.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - ساقی بیاتین: چرخ زدن در وادی هنر، روح و روان آدم را جلا می‌دهد؛ پس چه بهتر که گوشه‌ای از یک تصویر هنری را ‌برداری و هر جا با خودت ببری؛ مثل روی انگشتانت یا توی گردنت. حس خوب همراه داشتن یک اثر هنری هر لحظه کنار توست و تکرار می‌شود.

فاطمه افشاری، موسس گالری سین به پشتوانه حضور 9 ساله خود در این وادی می‌تواند گوشه‌ای از این حس خوب را به شما انتقال دهد. این گزارش نگاهی است به زیورآلات «گالری سین» که ترکیبی است از طرح‌های فرش، کاشی‌کاری و مینیاتور که با برنج، نقره و حتی رزین با ایده‌های ذهنی طراح خود شکل و شمایلی نو پیدا کرده‌اند.

یادگار نیاکان

الهام از هنر سنتی ایرانی برای خلق دنیای تازه

کاشی‌کاری‌های اعجاب‌برانگیز مسجد شیخ‌لطف‌الله اصفهان را به خاطر بیاورید؛ حالا گوشه‌ای از آن با آن رنگ خاص و خارق‌العاده در گوش و گردن شماست. همان حس خوشایندی که از چرخیدن زیر سقف این مسجد احساس خواهید کرد، با داشتن این نیم‌ست احساس خواهید کرد. برای پیراهن‌های ساده که در دورهمی و ‌مهمانی‌های نیمه‌رسمی می‌پوشید، این نیم‌ست با رنگ خاصش بهترین انتخاب است.


اگر جلوه می‌خواهید

الهام از هنر سنتی ایرانی برای خلق دنیای تازه

چنین گوشواره‌ای با نقش ترنج برای یک دختر جوان پیشنهاد می‌شود. پوشیدن یک شلوار مخمل کبریتی قرمز خیلی خوب می‌تواند زیبایی این گوشواره را چندبرابر کند. بهتر است بقیه ظاهرتان را زیاد شلوغ نکنید تا این گوشواره بیشتر به چشم بیاید. اسپرت‌پوش‌های جوان و نوجوان این گوشواره رؤیایی را از دست ندهند.


گل و مرغ

الهام از هنر سنتی ایرانی برای خلق دنیای تازه

همیشه که قرار نیست برای دیگران هدیه بگیرید یا منتظر ��مانید آنها به شما هدیه بدهند. گاهی لازم است خودتان دست به کار شوید و از خودتان قدردانی کنید! برای هدیه دادن چه چیزی زیباتر از این ست گل و مرغ که از نقاشی‌های قدیم ایرانی است و زیبایی صورت‌تان را دوچندان می‌کند. نکته جالب در طرح‌های گالری سین تکراری نبودن این طرح‌هاست که در یک گوش طرح مرغ و در یک گوش طرح گل است.


به شکل سنتی

الهام از هنر سنتی ایرانی برای خلق دنیای تازه

این انگشتر با نقش کاشی‌کاری که دارد، متفاوت از نمونه‌های دیگر است. برای همین بهتر است در ست کردن کمال دقت را داشته باشید و بگذارید تا این انگشترهای درشت، نقطه عطف ظاهرتان به حساب بیایند. خوبی این انگشترها این است که برای دور انگشتان شما تغییر اندازه می‌دهند و قابل بزرگ و کوچک کردن هستند.


لیلی و مجنون

الهام از هنر سنتی ایرانی برای خلق دنیای تازه

اگر دنبال طرح‌های تازه و منحصر به فرد هستید، این مجموعه به شما پیشنهاد می‌شود. طرح این ست ترکیبی از نقش فرش و مینیاتور است که رنگ‌بندی نزدیکی به هم دارند و از ترکیب ظرف برنج و نقره ساخته شده است. نکته جالب توجه در این ست این است که شما یکنواختی را در این طرح نمی‌بیند. یک گوشواره آن طرح لیلی و مجنون و یک گوشواره آن طرح حاشیه فرش را دارد درضمن در انگشتر این ست نیز از طرح مرکز فرش استفاده شده است.


نظیر آنها را پیدا نمی‌کنید

الهام از هنر سنتی ایرانی برای خلق دنیای تازه

این آویز یک کار هنری متفاوت دیگر است که طرفداران خاص خود را دارد. این دفعه طرح گل و مرغ در کادری متفاوت استفاده شده که جنس آنها از برنج است و طرح ویژه آن توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. این آویز زیبا و تک را هیچ جای دیگری نخواهید یافت. زیبایی آنها در سادگی‌شان است.


ساده اما خاص

الهام از هنر سنتی ایرانی برای خلق دنیای تازه

اگر طرفدار طرح‌های ساده و خاص هستید، این گوشواره اشکی این ویژگی را دارد و در عین سادگی بسیار زیبا و متفاوت است. این گوشواره زیبا با رنگ فیروزه‌ای و طرح کاشی‌کاری که نصفه کار شده برای سلیقه‌های گوناگون مناسب است. اگر دوستدار رنگ فیروزه‌ای هستید می‌توانید این گوشواره را انتخاب کنید.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه