با 7 مرحله ساده آموزش بافت وسط سر همراه شما هستیم پس قدم‌به‌قدم آموزش ما را دنبال کنید تا بافت زیبایی برای بهار و تابستان امسال روی سر خود داشته باشید.

سایت نیکو: با 7 مرحله ساده آموزش بافت وسط سر همراه شما هستیم پس قدم‌به‌قدم آموزش ما را دنبال کنید تا بافت زیبایی برای بهار و تابستان امسال روی سر خود داشته باشید.

آموزش بافت فرق سر

قدم اول:

آموزش بافت فرق سر
قدم اول بافت مو،فرکردن

روی موهای نم‌دار یا خشک خود کمی موس حجم دهنده بزنید و بعد با بیگودی‌های بزرگ یا اتوی لوله‌ای موی خود را حالت بدهید. مهم نیست که حتماً اندازه‌های دقیق و مشخصی از مو جدا کنید چون این کار فقط برای این است که بافته شما مدت طولانی‌تری دوام بیاورد. بعد از تمام شدن این کار، با انگشت‌های خود فرها را شانه کنید تا حالت طبیعی‌تری داشته باشند.


قدم دوم:

آموزش بافت فرق سر
قدم دوم بافت مو،باز کردن فرق

در دو طرف سر خود با دم یک شانه فرق صافی بازکنید به شکلی که مقدار زیادی مو در وسط سر باقی بماند. برای راحت‌تر کار کردن بقیه قسمت‌های مو را پشت سر خود دم‌اسبی کنید تا سر راه کارتان را نگیرد.


قدم سوم:

آموزش بافت فرق سر
قدم سوم بافت مو،قسمت بندی

به موها کمی اسپری حجم دهنده بزنید و کار را از جلوی مو شروع کنید. اول به‌اندازه یک اینچ از موهای جلوی سر را جدا و به سه قسمت کوچک‌تر تقسیمش کنید.


قدم چهارم:

آموزش بافت فرق سر
قدم چهارم بافت مو،شروع بافت

بافت مو را شروع کنید و هرچه به سمت عقب می‌روید به اندازه‌های مساوی از دو طرف به آن اضافه کنید. دقت کنید که برای اضافه کردن، رشته‌های مو را از زیر اضافه کنید تا بافت شما روی سر محکم بشود و روی سرتان حالت تخت و خوابیده نداشته باشد.


قدم پنجم:

آموزش بافت فرق سر
قدم پنجم بافت مو،ادامه بافت استاندارد

وقتی تا تاج سرتان پیش رفتید و به دنباله مو رسیدید دیگر یک بافت ��اده را ادامه بدهید و در پایین با یک کش کوچک آن را ببندید.


قدم ششم:

آموزش بافت فرق سر
قدم ششم بافت مو،برجستگی بافت

کمی از دو طرف بافته مو را بکشید که شکل آن برجسته‌تر شود و حالت آن طبیعی باشد.


قدم هفتم:

آموزش بافت فرق سر
قدم هفتم بافت مو،بافت دوبل

می‌توانید دنباله موی بافته‌شده را به روی سر بیاورید و بافته‌تان را دوبل کنید اما اگر موهایتان زیاد است و دوست دارید دنباله آن را در پشت سر رها کنید، بازهم بافته‌تان شکل زیبایی خواهد داشت.


و این هم از شکل نهایی کار

آموزش بافت فرق سر
شکل نهایی بافت فرق سر
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه